sobota, 5 grudnia 2015

Prośba o wsparcie:)

Bardzo dawno mnie tu nie było, a do tego wracam nie bezinteresownie, ale mam nadzieję, że zrozumiecie, wybaczycie i wesprzecie:).
    Zajmuję się ostatnio głównie uczeniem większych i mniejszych ludzi gry w brydża. Mamy nawet od tego roku brydżową sekcję KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Mam grupę młodych ludzi, którzy chcą grać i dużo zapału. Chwilowo świetnie sobie radzimy mając taki kapitał, ale czasem przydałby się też kapitał finansowy - żeby wysłać ich gdzieś na jakieś zawody, żeby kupić jakiś sprzęt (tak, do brydża też jest potrzebny:)). No i nasz macierzysty AZS daje nam szansę na realne wsparcie finansowe. Ogłosił konkurs dla sekcji na zbieranie lajków:)

https://www.facebook.com/ku.azs.uz/?pnref=story

Mamy czas do poniedziałku. Wygląda na to, że powinniśmy zebrać około 1000 lajków żeby powalczyć (po nas jeszcze tylko jedna sekcja, a ta, która prowadzi w tej chwili ma nieco ponad 800). Jeżeli macie ochotę wesprzeć rozwój brydża w Zielonej Górze, albo zwyczajnie zostało wam trochę sympatii do mnie, to bardzo proszę, lajkujcie. Z góry dziękuję:).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz